Joey Chestnut jedá 70 hotových psov za 10 minút, aby získal Nathan’s Famous title

Joey “Jaws” Chestnut opäť získal titul v pondelok, keď porazil Matt “The Megatoad” Stonie na každoročnom štvrtom júli v reštaurácii hot dog eating v Nathan’s Famous v Coney Island.

Chestnut, 32 70 horúcich psov a chlieb za 10 minút – najviac horúcich psov a buniek niekedy jesených v súťaži – leštenie ďalších 17 psov ako Stonie. Chestnut osem priamych víťazstiev skončilo minulý rok, keď stratil titul majstrovstiev v rozruchu voči Stonie. Obaja sú z San Jose, Kalifornia. Ako byť konkurencieschopným jedlom: silný žalúdok pre horúcich psov – a výdrž Viac informácií

V roku 2013 Chestnut nastavil svetový rekord tým, že jedol 69 hot dogov a chlieb 10 minút.Súťažiaci uviedli, že Chestnut si minulý mesiac nastavil nový rekord, keď počas kvalifikačného podujatia jedol 73 a pol párkov a hotových chlieb. Keď sa v pondelok popoludní Bet365 promočné akcie chytil horčicový pás, Chestunt povedal, že Stonie “prebudil spiaceho obra”, keď ho minulý rok porazil. “Minulý rok bol drsný,” povedal Chestnut davu. “Tento rok bol najlepší vôbec.” Stonie povedal, že za jeho stratu nie sú “žiadne ospravedlnenia”. Povedal, že Chestnut urobil úžasnú prácu. S tisíckami ľudí – mnohí nosili Nathan’s Famous klobúky – sledovali jedlícich na vyvýšenom pódiu pozdĺž slávneho promenády Coney Island, ďalší najbližší súťažiaci jedli 41 hot dogov.

Mužská súťaž prišla viac ako hodinu po tom, čo ženy súťažili, pričom obhajujúci šampión Miki Sudo zachytil prvé miesto.Žena v Las Vegas si za 10 minút vybrala 38 a pol hotových psov a chlieb, aby získala titul na šampionát už tretí rok. Oba ona a Chestnut odchádzajú s 10.000 dolárov každý.

Farebné tradíciu dovolenku čerpať svoj podiel znakov. Mnohí v dave v pondelok nosili penové klobúky v tvare horúcich psov. Jeden muž držal znamenie, ktoré čítal: “Make America Eat Again”, hra na prezidenta republikánskeho prezidentského kandidáta Donalda Trumpa slogan kampane, “Make Amerika veľký opäť.”

zdroj: http://sk-bonus.com/unibet