Hillsboroughin tuomio rikkoo fantasiaa, että Bet365 luokkasota ei ole olemassa

Ristittyjen perheiden ja heidän kannattajiensa maratonkampanja on ollut yksi luokkatoimi. Epätoivon edessä on ollut ihmisarvoa. Meidän on kuitenkin kysyttävä, miksi se on kestänyt niin kauan, että totuus tunnustetaan. Se on varmasti tapa, jolla emme halua puhua out-of-out-luokan konfliktista. Sen sijaan meille kerrotaan, että luokka tuskin on olemassa, paitsi antropologisena Bet365 näyttönä, joka häikäilee todellisuudessa televisiosta. Kieltäytyminen laitoksesta ilmentää poliisin kattavuutta on, koska “he” olivat todellakin kaikki yhdessä. Tämä oli enemmän kuin peitto. Poliisi valehteli – he lannistivat uhreja, kun jotkut heistä kuolivat, testaamalla jopa 10-vuotiaan veren alkoholista.Kaikki tämä siirrettiin lehdistössä, jotta kuolleet vähenisivät sellaisiksi rabbleiksi, jotka virtsivat ja varastivat toisistaan. Yksi ylimääräisistä ilmoituksista on se, että Etelä-Yorkshiren poliisi itse oli juomaveden Bet365 ongelma, jossa oli baareja useissa asemissa.

Mutta kukaan, joka muistaa tuolloin, ajatteli poliisin olevan “meidän “Puoli aluksi. 80-luvulla puolet rajattiin selkeästi. Jos kaivostyöntekijä oli viimeinen sisällissota, poliisi oli selkeästi linjattu meitä vastaan. He tekivät Thatcherin likaisen työn, heiluttaen ylitöitä palkkatyönsä silmiinpistävien kaivostyöläisten edessä. Tämä symbolinen väkivalta oli todellisen väkivallan mukana. Andy Burnham on aivan oikeassa kysyä Orgreaven ja Hillsboroughin välisistä yhteyksistä.Etelä-Yorkshiren poliisi Burnham sanoi “käytti samanlaisia ​​heikkouksia taktiikkaa vastaan ​​oman Bet365 kansansa jälkeen kaivostyöläisten seurauksena, että hän myöhemmin käyttäisi enemmän tappavaa vaikutusta vastaan ​​Liverpoolin kansaa vastaan.”

Tässä kaikessa on sanottava, että siellä oli yksittäisiä poliiseja, jotka käyttäytyivät kunnolla, mutta poliisin ja konservatiivisen toimiston osien välinen osallisuus on edelleen kauhistuttava. Kelvin MacKenzie, Boris Johnson ja Bernard Ingham (joka puhui “tankattuja yobs”) luottamusta säilyvät edelleen. Heidän anteeksipyyntönsä ovat vitsi, jolla on edelleen sama halveksunta. Haluammeko hyväksyä, että MacKenzie vain kaatui?Facebook Twitter Pinterest Hillsborough: katastrofin anatomia

Liverpool ei koskaan unohtanut tai unohtanut Johnsonia ja hänen huijaustaan, koska se ei yksinkertaisesti kuvitteli itsensä hyökkäyksen alla – se oli Bet365 hyökkäyksen kohteena. Kuten aina tuotettu kulttuuri ymmärsi tämän ja nauroi tällaisen demonisoinnin edessä. Johnsonin toimituksellinen syytti Liverpoolia uhkaavasta uhrin asemasta. Taloudellisesti murskattu kuin se kaupunki oli 80-luvulla, se tunsi oman vallansa. Frankie Goes to Hollywood -shortsit lukevat: “Frankie sanoo työttömien käsivarren.”

Sen on oltava jonkin verran hämmentävää, kun vallanpitäjät joutuvat nyt hyväksymään tämän päätöksen, koska he eivät piilota . He ovat korottaneet sen varsinaiseen politiikkaan: kaikkien koulujen mallinnus kouluissa, joihin he menivät, mutta vähemmän resursseja. Kaikki sairaalat on suoritettava saadakseen voittoa.Verot ovat pienille ihmisille. Ne, jotka eivät “pääse”, ovat vain syyllisiä. Laajamittaiset teoriat tulevat esille siitä, miksi köyhät ihmiset ovat köyhiä, mikä ei koskaan koske rahan puutetta mutta puolueettomuutta. Tai ehkä on jotain vikaa Bet365 heidän todellisen aivonsa kanssa! Työväenluokan ihmisten kuvat herättävät aina moraalisen puutteen osoittamalla taipumusta liialliseen.

Sosiaalinen liikkuvuus, oletettu ratkaisu kaiken tämän ansiosta tekee vain outoa ihmistä luiskahtaa verkon kautta. Keskiluokan pitää vain pitää kiinni. Kun siellä on, on oltava kiitollinen (en ole) tai vain chippy (minä olen).Kun kuuntelen korviani kuullessani, joka kuuntelee minua kuten Radio 4: ssä, joka ei ole lasten hyväksikäytön draamassa, en koskaan tiedä, kenen olen kiitollinen. tapoja, vaikka se on epäilyttävää osoittaa sen paitsi huono huumoria. Rage on niin 1980-luku. Emme saa syrjiä posh-ilmeisesti ilmeisesti, vaikka luokka ei todellisuudessa enää ole olemassa. Kun yhä useammat ihmiset kertovat meille, että se ei ole enää väliä, näemme, että yhä useammat luovat tähtemme ovat yksityisesti koulutettuja, että johtajamme tulevat samasta pienestä erillisalueesta. Retro-feodalismi.

Tämä fantasia olisi hyvin ja todella murskasi Hillsborough tuomion. Tämä oli sotarikos, joka tehtiin sodassa, joka ei ollut silloin eikä nyt nyt mielikuvituksellamme. Luokan sota.

more: http://bet-hu.com/bet365-sportove-stavky/

Bet365 a Unibet – športove stávky

unibet SlovenskoMark Cavendish konečne získal olympijskú medailu, ktorá sa mu oslobodila už osem rokov, pričom striebro vo valcovom cirkuse chaosu, ktorý je omnium.Bol spôsobený tým, že sa v ňom potral v každom zmysle, spôsobil trojčlennú haváriu v Unibet poslednej udalosti, bodovej závodu, ktorá nakoniec zostala nepotrestaná napriek úzkostnému čakaniu, že slovo “neoficiálny” bude vymazané z konca preteku výsledok.Mark Cavendish má svoju olympijskú medailu, tak prečo je stále tak náladový? | Owen Gibson Prečítajte si viac, že ​​Cavendish je veľmi šťastný chlapec, hoci v multidisciplinárnej udalosti, ktorú v tichom štýle získal taliansky jazdec Elia Viviani, bronzový medailista a obhajujúci šampión Lasse Hansen povedal, že krviprelievanie spôsobené prerušením koncentrácie zo strany Cavendishu bolo nebezpečenstvo z hľadiska zamestnania, čo spôsobilo Unibet erudovanosť a vždy pozorné pozorovanie, že sa “hovno”.

“Som šťastný so striebrom,” povedal Cavendish. “Mohol som urobiť viac a iný deň by som mohol byť bližšie k zlatu, ale musím byť šťastný.Urobil som všetko, čo som mohol v pretekoch a nakoniec som nemohol urobiť nič viac. Musím byť šťastný. Elia bola lepšia v šiestich disciplínach. Zaslúžil si olympijské zlato. ”

Zatiaľ čo jeho príležitostne abrazívny spôsob znamená, že nie je všetkým Unibet šálkom čaju, iba ten najchudobnejší športový fanúšik – a existuje veľa z nich – ochromil nadradene nadaných Cavendish jeho moment v olympijskom slnku. Jeden z najkvalitnejších jazdcov na postupných britských cyklistických družstvách, ktorí medzi sebou vybrali 26 medailí v Pekingu 2008 a v Londýne 2012, sa z oboch udalostí vyskytol s prázdnymi rukami a bol odhodlaný túto situáciu Bet365 napraviť.V bronzovej medailovej pozícii cez noc, s tromi udalosťami, zdalo sa, že sa zotavil z hlúpej chyby v eliminačnom preteku, jeho najsilnejšom podujatí, ktorý ho poslal do postele. , mohol byť videný smiať sa a žartovať s podporným personálom pred prechodom do zmiešanej zóny, aby prerušil kus kamery tímom BBC Jill Douglas a Sir Chris Hoy. Po úspešnom prejednaní lietajúceho kola a troch kilometrov individuálneho prenasledovania bez ďalšej drámy zostal na druhom mieste v záverečnom podujatí, demolačné derby, ktorým je bodový závod. Rozhodnutia, rozhodnutia: držať alebo zakrútiť? Často záludná záležitosť pre nezasvätených, bodový závod je napadnutý na 40 km sibírskych borovíc.Po opakovanej jazde okolo jazdca si jazdečníci uchovávajú uši, ktoré sú olúpané na jingle-jangle Bet365 zvončeka každých 10 kôl, aby signalizovali pell-mell sprint pre línie. Pri prvých štyroch miestach, ktoré vyskočili z piatich bodov do poľa, a ktokoľvek, kto lapol do poľa, zabezpečujúci sa 20, si medzikultúrne pozície udržiavajú na seba preteky v očiach smrti alebo slávy. Facebook Twitter Pinterest Mark Cavendish vezme striebro v cycling omnium

“Cítil som sa neuveriteľný,” povedal Cavendish. “Videl som, že ľudia umierajú a cítim sa lepšie a lepšie. Vedel som však, že v polovici bodu bude ťažké získať kolo a musel by som jednoducho vyzdvihnúť šprinty. “S 109 zo 160 kôl, ktoré odišiel, Cavendish spôsobil kontroverzný náraz, ktorý dočasne vyradil vodcu pretekov.Prekonáva bankový sektor bez toho, aby sa pozrel cez rameno, prerezal cez juhokórejský jazdec Park Sang-hoon, ktorý bol poslaný rozohnaný a Bet365 vzal s ním Viviani a Glenn O’Shea v nepríjemnom náraze.Rio Olympiáda 2016: Cavendish ide o omnium gold, Biles sa potká – live! Prečítajte si viac

Zatiaľ čo taliančania a austrálsky pripomienkovali a znovu sa pripojili k závodu, Park bol následne braný na nosidlá z trate, ktorá vážne ublížila na krku.

Cavendish prisahal prstom a prisahal na holandských a brazílskych novinárov, ktorí navrhli, aby bol diskvalifikovaný za nehodu, ktorá bola jeho chybou, ale nebola úmyselná. “Bola to moja vina,” povedal. “Mal som sa pozrieť, kam idem trochu viac. Dúfam, že je v poriadku. Ospravedlnila som sa Elie, ktorá zostúpila.Dúfam, že je v parku v poriadku. ”

Na otázku, či sa chystá vyriešiť Tokio za štyri roky, sa Cavendish zdal byť neistým. “V skutočnosti neviem, či by som mohol byť schopný odpovedať všetkým za štyri roky,” povedal. “To je pravdepodobne jedna vec, ktorá ma najviac chyby.”

Cavendish bol úspešný rok, ktorého úspechy zahŕňali štvorstupňové výhry na Tour de France, kde strávil aj prvé deň vo žltom tričku. Po pridaní olympijskej medaily k svojim už vystrkovým dlaňam, nebude už dlho uvoľňovať. “V nedeľu závodujem,” povedal. “Zajtra idem domov a v nedeľu závodím. Je to späť na dennú prácu. Urobím šesť dní v Gente v novembri s Bradom a potom sa na chvíľu stratu nemôžem vyrovnať. ”

zdroj: online stávkovanie